Loading...

Özel günleri sıradan poz anlayışından çıkartarak, yeni neslin artan beklentilerine cevap verebilmek amacıyla Konya’nın gelişen bölgesi olan Yazır’da 2017 yılında açıldık.

Fotoğrafçılık anlamında kendisini yetiştirmiş bir ekiple özgün çekimler yaparak, tasarım albümler ile kendi tarzımızı oluşturmayı hedefliyoruz. Her geçen gün genişleyen bir müşteri portföyüne hizmet vermekteyiz. Stüdyo içi fotoğraf çekimleri haricinde, moda ve tanıtım çekimleri, mimari iç ve dış mekan çekimleri, düğün ve hamile fotoğrafçılığı gibi çalışmalar da yapmaktayız.

Geçmişten günümüze düğün fotoğrafçılığı söz konusu olduğunda, evlenecek çiftlerin tercihlerinin her geçen gün değişmekte olduğu açıkça gözleyebilmekteyiz.

Son yıllarda düğün sahipleri arasında popüler hale gelen belgesel tarzdaki dış mekan düğün çekimlerini, 2000’li yılların başından itibaren ülkemizin farklı büyükşehirlerinde yapmaktayız.

Özellikle düğün ve hamile fotoğraflarında, gerçekçiliği ve doğallığı yakalamak her daim son derece zor, ancak bir o kadar da keyifli. Biz fotoğraflarımızda; aşkı, sevgiyi, mutluluğu ve o anların tüm güzelliklerini karşımızdakine hissettirebildiğimize inanıyoruz. Umuyor ve inanıyoruz ki bir gün sizlerin mutluluğunuza da katkımız olacak.

Stüdyo Meyra ailesi olarak, teknolojinin imkanlarını en iyi şekilde kullanıyor, tecrübemiz, dijital teknoloji birikimimiz ve akademik bilgilerimizi harmanlıyoruz. Her anlamda en doğru şekilde çalışıyor, sizlerin önem verdiği her anı kendi önemli anımız sayıyor, sizlerin memnuniyetini memnuniyetimiz bilinciyle hareket ediyoruz.  

Saygı ve sevgilerimizle..

Konya Fotoğrafçı, Konya Profesyonel Fotoğrafçı, Konya Fotoğraf Stüdyoları, Konya Düğün Fotoğrafçısı, Konya Düğün Fotoğrafçıları, Konya Nişan Fotoğrafçısı, Konya Hamile Fotoğrafçısı, Konya Mezuniyet Fotoğrafçısı, Konya Çocuk Fotoğrafçısı, Konya Reklam Fotoğrafçısı, Konya Konya Katalog Çekimi, Konya Konya Reklam Fotoğraf Çekimi, Yazır Fotoğrafçı, Bosna Fotoğrafçı, Real Fotoğrafçı, Yazır Vesikalık, Yazır Biyometrik, Bosna Fotoğrafçı, Bosna Biyometrik, Real Vesikalık, Real Biyometrik